Російський рубль знову став найризикованішою валютою планети

28 листопадаа 2018 16:42

Рубль вперше з середини травня став найризикованішою валютою в світі. Цьому сприяла ситуація на нафтовому ринку, а також дії турецького Центробанку

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на РБК.

Турецька ліра вперше за півроку поступилася званням найризикованішої валюти в світі російському рубля, вказує Bloomberg. У своїх розрахунках агентство ґрунтується на даних про дії трейдерів, готових купити і продати валюту на ринку.

Зміна ситуації в Bloomberg пояснюють тим, що турецька ліра зміцнила свої позиції після серйозної кризи в серпні на тлі розбіжностей між Анкарою і Вашингтоном. Цьому посприяли як зняття адміністрацією Дональда Трампа частини обмежень на адресу Туреччини, так і дії ЦБ цієї країни, що підвищив ключову ставку до 24%.

Що стосується рубля, то на нього продовжують чинити тиск зниження цін на нафту, а також збережений ризик посилення американських санкцій. При цьому трейдери стали менше довіряти російській валюті після інциденту в Керченській протоці, де росіяни напали на українські кораблі.

Нагадаємо, що чистий відтік капіталу з Росії в січні-жовтні 2018 року зріс втричі порівняно з аналогічним періодом минулого року і становить $42,2 млрд.

https://www.depo.ua/ukr/svit/rosiyskiy-rubl-znovu-stav-nayrizikovanishoyu-valyutoyu-planeti-20181127876978