SpaceX забезпечить Землю бездротовим Інтернетом

21 листопадаа 2018 10:20

SpaceX отримала зелене світло від влади США на те, щоб вивести на орбіту близько 12 000 супутників: вони мають забезпечити якомога більше людей недорогим бездротовим доступом в Інтернет до 2020 року.

Про це пише Phys.org.

У четвер Федеральна комісія із зв’язку США (FCC) оголосила, що вона дозволила SpaceX запустити 7 518 супутників з майбутньої глобальної мережі бездротового інтернету. До цього комісія вже схвалила “партію” у 4 425 супутників.

Що це таке

Проект Starlink являє собою з 11 943 супутників, які зможуть забезпечити високошвидкісний інтернет-доступ по всьому світу. Такий собі “загальноземний Wi-Fi”.

Все буде працювати за принципом комірчастої мережі, в якій супутники зможуть перенаправляти сигнал в райони з максимальним завантаженням. Він передаватеметься безпосередньо на станції і термінали в будинках користувачів, а для роботи системи знадобиться мінімум інфраструктури.

Це дозволить провести інтернет в регіони, де раніше доступ до мережі був відсутній взагалі. При цьому швидкість з’єднання навіть в найвіддаленіших точках буде доходити до 1 Гб / с.

https://intvua.com/news/society/1542634429-spacex-zabezpechit-nashu-planetu-bezdrotovim-internetom.html