У Києві відкрився перший відкритий простір для ветеранів АТО

5 листопадаа 2018 12:46

У головному офісі Суспільного, на 20-му поверсі телецентру “Олівець”, відкрився Veteran Hub — перший відкритий простір для ветеранів і громадських організацій, що працюють у сфері ветеранських справ.

Про це йдеться к повідомленні PR-служби телеканалу UA: Перший, передають Київські новини. Соцпортал.

За її інформацією Veteran Hub поєднує адміністративний центр для надання послуг із соціальної, психологічної, юридичної підтримки та освітню платформу для суспільно важливих заходів.

У презентації проекту взяли участь голова Veteran Hub Івона Костина, керівники урядових установ, політики, іноземні посли та представники міжнародних організацій. Гості ознайомились із послугами Veteran Hub, його командою та організаціями-резидентами, що працюватимуть у спільному соціальному просторі.

– Veteran Hub — це унікальна можливість розвитку для сфери ветеранських справ в Україні. Ми об’єднали приклади найкращого досвіду останніх років та створили гідні умови для співпраці лідерів у ветеранській сфері. Саме тут громадські послуги стають доступними для ветеранів, їхніх рідних та близьких, — сказала Івона Костина.

За статистичними даними Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО у Києві проживають 22 549 ветеранів АТО, а в Київській області — 17 671 особа. З них 411 осіб з інвалідністю, отриманої внаслідок війни.

Veteran Hub створений задля централізованого надання послуг ветеранам, працівникам сектору безпеки (поліції та рятувальникам), їх рідним та близьким, членам сімей військових, зниклих без вісти, заручників, загиблих, а також підтримки процесу їх інтеграції в цивільне життя.

Сьогодні Veteran Hub об’єднав вісім різних громадських організацій. Вони будуть надавати психосоціальні послуги, зберігаючи власну організаційну та комунікаційну ідентичність. Організації об’єднані в єдиному просторі, аби зробити існуючі послуги більш доступними та зручними для людей з різним досвідом та потребами.

Як працює Veteran Hub

Veteran Hub працюватиме з 10:00 до 22:00 щодня, без вихідних. Для отримання послуг потрібно особисто звернутись до Veteran Hub. Проте вже незабаром з’явиться можливість реєстрації через єдину електронну систему.

Спершу відвідувач проходить первинну реєстрацію на першому поверсі, де вказує свої контактні дані. А на 20-му поверсі його зустрінуть первинні консультанти, які залежно від запиту відвідувача скеровують його до тієї організації-резидента, яка може задовольнити його запит.

Окрім того, у Veteran Hub будуть регулярно відбуватись освітні заходи. У майбутніх планах Veteran Hub відкриття тренувального центру, мобільних офісів в областях та представництв у регіонах.

https://socportal.info/2018/11/04/u_kijevi_vidkrivsja_pershij_vidkritij_prostir_dlja_veteraniv_ato.html