Українські стрільці вибороли золоті медалі та встановили світовий рекорд на турнірі в Німеччині

28 Січня 2019 10:18

Стрільці з України Олена Костевич та Олег Омельчук перемогли на міжнародному турнірі H&N Cup в Мюнхені.

Українці здобули золоті медалі у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 м у міксті. Про це 27 січня повідомляє Національний олімпійський комітет України на власній сторінці у Facebook.

Спортсмени з України не лише стали кращими на турнірі в Мюнхені, але й встановили новий світовий рекорд — 488,3. Рекорд раніше належав стрілкам із Російської Федерації Віталіні Бацарашкіній та Артему Черноусову (488,1).

Зазначається, що напередодні Олена Костевич також виграла особисті змагання зі стрільби з пневматичного пістолета у дистанції на 10 м.