Вченим з Німеччини вдалося встановити, що похмілля вранці не залежить від того, в якому порядку чоловік пив алкогольні напої, а також чи змішував він їх. Ключове значення мала доза випитого спиртного. Притому зазвичай симптоми похмілля у жінок проявляються гостріше, ніж у чоловіків. Сильніше за інших похміллю схильні особистості, у яких відсутній особливий фермент альдегіддегідрогеназа. Останній займає значиму роль в переробці алкоголю. Найчастіше зазначений фермент не виявляється у громадян з азіатськими корінням, серед європейців таких не більше 3%.
Британські вчені з’ясували, що людина, яка страждає від похмілля під час керування авто не менш небезпечна, ніж п’яна, оскільки навіть якщо алкоголю не залишилося в крові, він як і раніше впливає на активність мозку.
Австралійські експерти вважають, що знизити ймовірність похмілля можуть спортивні напої, оскільки мають в складі електроліти. Також закушувати алкоголь можна жирними продуктами, оскільки вони перешкоджають всмоктуванню алкоголю. Добре рятує від похмілля розсіл, також можна з’їсти меду і якийсь час дотримуватися молочно-рослинної дієти.
https://ukrhealth.net/eksperty-rozpovily-yak-pravylno-pyty-alkogol-dlya-unyknennya-pohmillya5633/