Україна – у фіналі!

12 Червня 2019 10:33

Збірна України U-20 зустрічалася зі збірною Італії у півфіналі чемпіонату світу з футболу. Зустріч пройшла на стадіоні у Гдині і завершилася мінімальною перемогою збірної України з рахунком 1:0.

Єдиний м’яч у зустрічі забив Сергій Булеца на 65 хвилині матчу після асисту від Юхима Коноплі.

Кінцівку матчу синьо-жовті догравали у меншості. На 79-хвилині другу жовту отримав Денис Попов за грубу гру ліктем.

Італія була близькою, щоб зрівняти рахунок перед фінальним свистком, однак арбітр відмінив гол Скамакки після перегляду відеоповтору – італієць перед тим як забити, вдарим ліктем Бондаря.

Фінал чемпіонату світу відбудеться у Лодзі 15 червня о 19.00. Суперником синьо-жовтих стане переможець пари Еквадор — Південна Корея.

Нагадаємо, у чвертьфіналі підопічні Олександра Петракова обіграли Колумбію.