«Динамо» вибило«Шахтар» з Кубку України і вийшло до чвертьфіналу

31 Жовтня 2019 11:55

«Динамо» в матчі 1/8 фіналу Кубка України обіграло донецький «Шахтар». Зустріч проходила в Києві і завершилася перемогою столичного клубу в додатковий час.

Основний час матчу завершився внічию 1:1. При цьому «Шахтар» зумів відповісти на гол Сергія Сидорчука, який відзначився на 22-й хвилині, тільки в компенсований час. На 90+2-й хвилині голом відзначився Тарас Степаненко.

Примітно, що ще до свистка про закінчення основного часу футболісти обох команд отримали по червоній картці. У «Динамо» поле покинув Володимир Шепелєв за грубий фол, а у «Шахтаря» за повторне попередження з поля достроково пішов Тарас Степаненко.

Після цього командам належить зіграти два додаткових тайми по 15 хвилин. У другому з них свою команду вивів вперед захисник «Динамо» Денис Попов, який відзначився точним ударом після подачі з кутового.