Студенти Української академії лідерства запустили онлайн проєкт «ДоброДвіж», мета якого – заохочення молоді до волонтерства і підтримки тих, хто цього потребує.
«ДоброДвіж» – це онлайн марафон добрих справ, що триває з 6 по 24 квітня. Організатори пропонують список із 20 способів допомагати іншим під час карантину. Наприклад: закупити продукти для літніх людей у своєму під’їзді, стати донором крові або ж подарувати листівку онкохворій дитині. Учасників заохочують не тільки виконати добрі справи, а й розповісти про це у своїх соцмережах, аби поширювати ідею і долучати більше людей.
– «ДоброДвіж» творить спільноту доброчинців, які разом розвивають культуру волонтерства, небайдужості та добросусідства. Ми переконані, що допомагати можна навіть в домашніх капцях під час карантину. Карантин – це не вирок, а навпаки стимул робити ще більше хороших справ! Долучайтеся!, – заохочує приєднатися керівниця Київського осередку Української академії лідерства Катерина Ганус.
Для участі необхідно зареєструватися через онлайн форму, яку можна знайти на Instagram та Facebook сторінках. Далі учасники виконують мінімум три справи зі списку, який отримують на електронну пошту, та висвітлюють їх у своїх соціальних мережах із хештегом #ДоброДвіжую, а також позначають сторінку проєкту. Найактивніші добродії отримають подарунки, а 24 квітня відбудеться онлайн вечірка для всіх бажаючих.
Контактна особа: Христина Осадча, організаторка та студентка київського осередку Української академії лідерства: +380983098313, osadchah@gmail.com.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100017072882712
Раніше, з 3 по 11 грудня 2019 року, студенти УАЛ проводили перший марафон волонтерства. Він об’єднав понад 70 учасників, охоплення сторінки склало майже 6 000 людей, а наприкінці було організовано вечірку-святкування перемог учасників.
Українська академія лідерства – це 10-місячна неформальна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Академія допомагає молоді зрозуміти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.
Академія існує в Києві з 2015 року, 4 роки знаходилася у Пущі-Водиці. Цього року осередок переїхав ближче до киян, щоб здійснювати більший вплив на громаду міста. Один із найвідоміших проєктів УАЛ Київ – благодійний забіг, присвячений пам’яті захисника Донецького аеропорту Ігоря Брановицького, етнічний фестиваль «Коло», волонтерський проєкт «Напівмарафон добрих справ».
Джерело: http://kreschatic.kiev.ua/ua/5305/news/1586258635.html