Микола Томенко: цінності й передвиборчі обіцянки – ніщо, бюджетні гроші і влада – все! Доведено депутатами Київоблради.

30 листопадаа 2020 10:30
Засідання Київської обласної ради, обраної на коронавірусних місцевих виборах вже вбито в історію нової політичної корупції в Україні.
Очільники Служби народу, які разом із партією Медведчука і Тимошенко, домовилися про розподіл посаду на чолі із можливістю голову Облради Олександром Скляровим, запросили своїх опонентів партії Коломойського-Москаленка в підкупі депутатів.
Зважаючи на те, що багато місць у вищих групах партій було “продано”, керівники партії застосували нові методи методичної діяльності держави і, змусивши своїх депутатів, скасувати спеціальні авторучки:
Слуга народу – зеленим кольором,
ОПЗЖ- синім,
Батьківщина – червоним.
Проте такі такі інноваційні методи не дали відповідного результату. Опоненти, а це “дружні партії” Порошенка та Коломийського ледя не перевірили на посаду голови Облради очільника обласної організації “За майбутнє” і голосувальника за “диктаторські закони” Ярослава Москаленка.
Весь цей час тривали “таємні вечері” двох ворогуючих таборів – заклятих друзів із партії Зеленського, Медведчука і Тимошенко проти братських партій Порошенка та Коломогоського.
Отож, коли ви знову почуєте ТВток-шоу розмови про політичні цінності та партійну принциповість нагадайте собі історію війни за Київською обласною роботою.
П.С. Між іншим, не довідався прогноз експертів, що Батьківщина підтримує посаду голови облради лідера свого списку Андрія Засуху, сина сумновідомих Засух. Місцезнаходження, партія Тимошенко пропонувала посаду заступника голови облради дружини міського голови Броварів (у ваш час знаного регіонала) Маріну Сапожко, а Служба народу відповідно – дружині народного депутата Світлану Гунько.
Тож, дружини працівників та депутатів у місцевих радах важливих для дітей!
Доведено Київщиною!