Микола Томенко: як Зеленський збудував Україну своєї мрії

28 Січня 2021 10:33

«Я розповім Вам про Україну своєї мрії», – такими словами розпочиналася програма кандидата у Президентів від народу Володимира Зеленського.

Народ щиро повірив цьому, навіть повірило багато відомих політиків, які в його очах побачили чесне бажання творити нову країну мрії!

І треба визнати, що жодному Президенту України цього не вдавалося зробити так швидко.

Зеленський отримує задоволення від свого Президентства.

Всі його друзі по шоу-бізнесу та друзі його друзів по шоу-бізнесу при посадах і біля бюджету.

І найстрашніше, що їм це страшенно подобається. Ба більше, вони щиро вірять, що будуть успішними чиновниками, міністрами, а після Зеленського ще й президентами.

Але виникла одна невеличка проблема – проблема з українським народом, який сподівався, що ЗЕ-команда будувати Україну мрії для нього, а не для себе та своїх друзів!

Принагідно зауважу, що є в українського народу така традиція: під час виборів, особливо президентських, ставати мрійниками.

А потім після виборів звинувачувати злочинну владу, яку вони обрали, у цинічному обмані та руйнування казки про «країну мрій».

Травень 2019 року -за Зеленського проголосувало 73,22%!

Січень 2021 року – країна Президента Зеленського неправильна, переконані вже 74,3%.

Особливо вражає прозріння у деяких регіонах, де обожнювання майбутнього народного президента перетворилося на зневагу та ненависть.

Така електоральна «революція у головах» людей за більш як півтора року при владі – це світоглядний антирекорд за всю історію функціонування Інституту президентства в Україні.

І от головне питання дня:

яку чергову «країну мрій» олігархи, їх медіа та закордонні партнери розпочнуть «продавати» нації мрійників.

А може врешті спробуємо самі збувати справжню Україну мрії на своїй землі та у нашій власній хаті?