Микола Томенко: ще 153 мільйони наших грошей під великдень “бідним” партіям Зеленського, Медведчука, Тимошенко і Порошенка

22 Квітня 2021 10:26

Цинізм цієї новини зашкалює! Бо лише днями депутати цих партій задекларували мільярди власної готівки і тут же на 2 квартал, під Великдень, отримують від держави 153 мільйони бюджетних коштів.

Тим часом, на повну триває “оптимізація через реорганізацію” або закриття лікарень, шкіл, бібліотек, мистецьких і спортивних закладів через брак коштів у бюджеті.

А справедливо і правильно було б оптимізувати видатки на утримання влади, премії посадовцям і бюджетна фінансування парламентських партій.

Нагадаю, що наші вимоги скасувати або призупинити виплату майже 700 мільйонів у 2021 році на час пандемії знову не підтримані ні владними, ані опозиційними парламентськими партіями. Невеличка добра новина у тому, що реагуючи підтриману громадськістю нашу петицію Президент вніс Законопроект про скорочення вдвічі фінансування цих партій та відміну фінансування тих партій. які набрали більше 2 відсотків, тобто партій Шарія, Ахметова тощо.

Можете уявити, що якби наша команда “Рідної країни” не зареєструвала відповідну петицію, а суспільство її не підтримало, то ці партії в 2021 році отримали б більше як 1,5 мільярдів із бюджету?!

Тож нині чекайте «історичних повідомлень» в партійній рекламі про те, Христос Воскрес за наші гроші. В Черкасах, до речі, одна європейська і патріотична партія вже два тижні як із Бігморд вітає Всіх з Великоднем