На Теремках комунальники порубали здорові дерева

15 Квітня 2021 13:24

13-14 квітня комунальне підприємство “Київзеленбуд” здійснило масову вирубку дерев біля житлового будинку на Теремках.

Про це повідомила “Рубрика”, посилаючись на активіста Влада Самойленка.

Місцеві жителі обурені через зрізання дерев і пов’язують це з чутками про розширення дороги, проти якої раніше виступали проти.

Кияни поцікавилися документами на вирубку, і побачили що в акт виконавців від “Зеленбуду” вказана вирубка кленів, але повідомляють, що вирубували не тільки їх.

Наразі люди організовують збір підписів під зверненням до мера Києва Віталія Кличка щодо зупинки вирубки дерев та недопущення розширення доріг біля будинку.

Люди заявляють, що готові до перекриття доріг та блокування техніки, а також зверненні до правоохоронних органів, зокрема до Офісу Генпрокурора.

У випадку незаконного спилювання дерев рекомендують вимагати у комунальників акти на видалення чи обрізку дерев. У випадку їх відсутності варто зробити фотографії робітників, дерев та техніки – та залишити їх у контактному центрі Києва (номер 15-51).

Крім того, варто одразу викликати поліцію та написати заяву про пошкодження зелених насаджень. Не варто нехтувати також зверненнями до інспекції з благоустрою міста й державної екологічної інспекції.