У музеї Ханенків відкриють виставку, присвячену тваринкам з притулків

30 Липня 2021 14:53

У п’ятницю, 30 липня, в Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків відбудеться презентація соціального проекту та однойменної виставки Знайди свого в музеї, повідомляє прес-служба музею.

Як зазначається, виставку складуть дотепні й зворушливі колажі, в композиціях яких реальні тварини – собаки та коти з притулків, що знайшли своє місце в товаристві героїв відомих творів колекції Музею Ханенків.

Кожен колаж буде супроводжуватися описом тварини, які беруть участь в експозиції, а також контактами притулків, в якому знаходиться ця тварина.

“Інтервенції у шедеври” покликані порушити звичні шаблони сприйняття та показати глибокий нерозривний зв’язок між найвищими цінностями життя та мистецтва. А також – нагадати про величезний ресурс любові й радості, який дарує людині дружба з твариною.

Виставка працюватиме до 15 серпня. Вхід вільний.

На відвідувачів та відвідувачок музею також чекає тематичний квест за творами музейної колекції, пов’язаними з тваринами.

На завершення проекту 21 серпня фонд проведе благодійний аукціон, а усі виручені кошти підуть на допомогу тваринам у притулках.

Джерело: “Київ.media”