Світовий рекорд: українці висадили 3,7 мільйона дерев за добу

1 листопадаа 2021 16:28

29 жовтня в Україні стартувала масштабна екоакція “Висадження дерев мільйоном людей за добу”. Організатори оголосили підсумкові цифри. Так, українцям вдалося встановити світовий рекорд.

Активісти переконані: наше майбутнє безпосередньо залежить від того, яким є наше сьогодення. Саме тому важливо дбати про довкілля й популяризувати це серед широкого загалу.

Кожна людина є самобутньою, неповторною особистістю. Однак всіх людей об’єднує спільний дім – Земля,
– переконана голова благодійного фонду “Озеленення України” Ганна Крисюк.

Результати акції

Загальна кількість:

  • учасників – 1 313 338
  • висаджених дерев – 3 765 127.

“Результат Акції змушує кожного з нас задуматись про те, як насправді ж легко зробити щось корисне. Достатньо не думати, як це зробити, а брати й робити”, – фіналізував міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський.

Джерело: “24 канал”