На виставці “Свято Новорічної Іграшки” покажуть раритетні іграшки

2 Грудня 2021 14:57

Виставка пройде з 1 по 28 грудня у Центрі української культури та мистецтва.

Про це повідомили на сторінці виставки у Facebook.

Родзинкою цьогорічної виставки буде візуальна історія української ялинкової іграшки. Це проєкт колекціонерки Вікторії Чекалкіної. Її збірка нараховує понад 100 казкових персонажів та ялинкових прикрас, ретро-фото, приємних речей із нашого з вами дитинства, виготовлених в різні періоди ХХ століття в Україні.

Щоб підкреслити багатогранну історію традицій новорічних прикрас, в експозиції буде представлена:

  • родинна колекція новорічних іграшок Ганни Шпільки;
  • колекція антикварних ялинкових прикрас Вікторії Кацай;
  • експозиція ялинкових прикрас 1940-х — 1980-х рр. родини Зої Кравченко, подарованих у 2021 році в фонди Центру української культури та мистецтва.

Крім того, демонструватимуть сучасні авторські новорічні іграшки та атрибутику від Аліни Бусло, Тетяни Негоди, Олесі Токарської, Наталії Валенсії, Алісії Ажипи, Наталії Мосійчук, Ніни Янчуковської, Ренати Геніної, Олени Рогової та інших.

На виставці проводитимуть майстер-класи зі створення ялинкових прикрас від майстрині Тетяни Негоди.

А також, діятиме улюблена «Зимова Канцелярія». Її започаткували понад 5 років тому з метою відродження традиції святкового листування в Україні. Відвідувачі отримають чудову нагоду власноруч підписати вітальні листівки, які в епоху цифрових технологій є справжнім ексклюзивом.

Коли: понеділок-п’ятниця 10:00 — 19:00; субота і неділя 10:00 — 18:00.

Де: вул. Хорива, 19-В, ст.м. «Контрактова площа»

До слова, “Свято Новорічної Іграшки” — це виставка новорічно-різдвяної атрибутики від кращих майстрів, художників та колекціонерів, започаткована Світланою Долеско в 2011 році.

Джерело: “Київ.media”