За невиконання власної обіцянки Кличко знайшов “крайнього”

2 Грудня 2021 13:26

Олександр Густєлєв, якого Віталій Кличко 5 листопада звільнив з посади заступника голови Київської міської держадміністрації, 1 грудня відпрацював останній день.

Чиновник оприлюднив у себе в Facebook допис, в якому попрощався з колишніми колегами.

Шановні друзі і колеги! Кожний етап життя має свій старт і фініш…Сьогодні мій останній робочий день на посаді заступника голови КМДА“, – написав він.

За офіційною версією, Олександра Густєлєва було звільнено через затягування робіт із завершення будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу.

Без попередження заїхав подивитися, що відбувається на об’єкті. А там, скажу прямо, мало що відбувається. Хоча регулярно чув запевнення профільного заступника, що міст наприкінці року поїде. Але обіцянки залишаються обіцянками, а нам потрібен результат“, – написав тоді голова КМДА Віталій Кличко.

Сайт “Сьогодні”, посилаючись на оточення столичного мера, пише, що справжньою причиною звільнення послужила службова записка Густєлєва, яку він передав міському голові. У документі йшлося про стан будівництв Подільського мосту та Великої окружної дороги на ділянці від проспекту Рокосовського до вулиці Богатирської, точніше – про затягування будівництва цих об’єктів із боку генпідрядника.

На посаду заступника голови КМДА Олександра Густєлєва було призначено 24 лютого 2020 року. Він займався роботою Департаменту транспортної інфраструктури КМДА. До цього він з 2015 року очолював Комунальну корпорацію “Київавтодор”.

Як повідомлялося, в середині листопада Віталій Кичко пообіцяв, що Подільський міст запрацює на Новий рік.

Джерело: “Великий Київ”