Росія не збирається відводити війська від кордонів України

14 Січня 2022 10:28

Москва не збирається обговорювати з НАТО або США питання переміщення військ по території Росії. Сергій Лавров цинічно заявив, що вимоги повернути військових в казарми не розглядатимуть.

Як повідомляє “Український репортер”, посилаючись на  РБК, міністр закордонних справ Росії Лавров назвав вимоги Вашингтона неприйнятними. Зокрема, політик прокоментував слова заступниці держсекретаря США Венді Шерман.

Вже звучить не тільки про те, щоб відвести військові частини від кордону з Україною, як вони виражаються, а про те, щоб ці війська пішли в казарму, Шерман саме так і казала, – заявив Лавров.

Глава МЗС України Дмитро Кулеба наголосив: засідання Постійної ради ОБСЄ засвідчило підтримку України.

Політик запевнив, що Україна продовжить активну роботу з партнерами. Її метою буде втілення комплексного пакета стримування Росії від нової хвилі війни в Європі.

“Незважаючи на незадовільний для Росії тиждень великої дипломатії, вважаю, що єдиним способом для росіян підтвердити відсутність намірів вирішувати проблеми силовим шляхом є продовження дискусії в усталених форматах, зокрема в ОБСЄ”, – заявив Кулеба.

Глава МЗС також зауважив: партнери поділяють позицію України – непорушність принципів ОБСЄ, які зафіксовані у Гельсінському завершальному акті.