Микола Томенко: військові – воюють, народ – волонтерить і працює, чиновництво – гуляє і заробляє…

15 Серпня 2022 10:25

Якось в Ізраїлі, який живе у стані перманентної війни, місцевий екскурсовод зауважив мені про відмінності між містами країни.

У них є таке висловлювання:

Єрусалим молиться, Тель-Авів гуляє, Хайфа працює.

От і в нашій воюючій країні спостерігаю принципово різні установки та поведінку військових, суспільства і чиновництва.

Для прикладу в Черкасах в День молоді проводив просвітницький та гуманітарний захід в одній із бібліотек і спостерігав як в центральній частині міста працювали ВСІІ існуючі ФОНТАНИ? А в Києві днями активно перекладали нову плитку навколо міської Податкової адміністрації?!

Натомість, батьки здають гроші на підготовку укриттів у дошкільних закладах і школах, бо у місцевої  влади, за їх поясненням, грошей катастрофічно бракує!|

С*КИ! У вас на фонтани, на плитку, на пропагандистські комунальні ЗМІ МІЛЬЙОНИ гривень Є, а на УКРИТТЯ – НЕМАЄ?

Між іншим шкідлива і злочинна ідея владців передати повну  відповідальність за підготовку укриттів виключно на керівників дошкільних закладів, шкіл і вишів призведе, до того що більшість батьків й далі будуть виконувати функції вихователів та вчителів, школярі і студенти третій рік будуть робити вигляд, що навчаються  а вчителі та викладачі – що їх вчать!

Ще і ще раз ВИМАГАЮ від ВЛАДЦІВ накласти МОРАТОРІЙ для ВСІХ чиновників на витрачання бюджетних коштів на розваги, понти й неактуальні проекти в часи ВІЙНИ!