В Українському домі відкрилась виставка Олександра Дубовика.

3 Серпня 2022 15:00

В Українському домі вчора відкрилась виставка “Передчуття”, де представлені роботи знаного українського художника Олександра Дубовика.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці “Українського дому”.

За словами організаторів виставки, живопис та графіка Олександра Дубовика, зібрані в просторі “Українського дому”, наче пульсуючий нерв часу, відображають ту зону турбулентності, через яку проходить весь світ сьогодні разом з нами, разом з Україною. Кожна представлена робота є передвісником кардинальних змін у світовому порядку, нашій свідомості та наших серцях. Дубовик, як провісник цих змін, дає нам напуття у своїх роботах і попереджає про небезпеку.

Кульмінація виставки – графічна серія “Фантоми”, до якої увійшли твори різних років, загалом написані протягом останніх десятиліть. Це особлива та важлива серія для художника, адже вона фактично створювалася під вий сирен та жахливі звуки вибухів протягом цих, вже наче нескінченних, місяців війни. Кожен створений фантом, народжений з хаосу сучасного світу, постає перед нами і як предок, і як захисник, і як наше власне відображення.

Виставка триватиме в Українському домі (вул. Хрещатик, 2) по 14 серпня з 11:00 до 19:00 (понеділок – вихідний).

Вхід: 40 грн, квиток можна придбати в касі Українського дому.

Вхід вільний для пенсіонерів, дітей до 7 років, осіб з інвалідністю 1-2 групи, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учасників бойових дій, учасників АТО та членів їх родин, військовослужбовців строкової служби, працівників музеїв, членів Національної спілки художників України, власників членських карток CIMAM, ICOM — за наявності дійсних посвідчень.

Джерело: “Великий Київ”