Відлуння Нюрнберга…

23 Вересня 2022 10:46

Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан заявив, що є розумні підстави вважати, що в Україні були скоєні вj’yys злочини, які підпадають під юрисдикцію суду. Про це він сказав під час зустрічі Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй 22 вересня, повідомляє CNN.
Хан розповів, що він бачив в Україні під час трьох своїх візитів.

“Коли я поїхав до Бучі і зайшов за Андріївську церкву, тіла, які я бачив, не були підробкою. Коли я йшов вулицями Бородянки, руйнування, які я бачив у будівлях s школах, були надто реальними”, – сказав Хан.

Він розповів, що чув бомби в Харкові, і зазначив, що слова дають незначне уявлення про жахливу реальність, з якою зіштовхуються українці.

“Сьогодні має бути чути відлуння Нюрнберга (Нюрнберзький процес, на якому судили переможених нацистів після Другої світової війни. – “ГОРДОН”). Нездатність виконати обіцянки Нюрнберга, які ми бачили протягом останніх багатьох десятиліть, діє як закид усім нам як лідерам, але не призводить до відчаю чи зневіри, а діє як каталізатор для подальших дій, щоб активізувати нас”, – сказав він.

Джерело: “Гордон”