Підрядник будівництва метро на Виноградар незаконно збагатився за рахунок киян

25 Січня 2023 14:35

Північний апеляційний господарський суд залишив в силі рішення суду першої інстанції про стягнення з генерального підрядника будівництва двох нових станцій метро Сирецько-Печерської лінії метрополітену понад 139 млн грн до столичного бюджету.

Як повідомляє столична прокуратура, це випливає з рішення Північного апеляційного господарського суду, який залишив в силі рішення суду першої інстанції про стягнення з генерального підрядника будівництва двох нових станцій метро Сирецько-Печерської лінії метрополітену понад 139 млн грн до столичного бюджету.

слідчі встановили, що будівельна компанія використала не за цільовим призначенням кошти місцевого бюджету, виділені на фінансування будівництва лінії метрополітену від станції “Сирець” до житлового масиву Виноградар.

Так, отримані з бюджету кошти генпідрядник розмістив на депозитні рахунки в банківській установі та незаконно збагатився за рахунок територіальної громади.

Законодавство забороняє такі дії, тож Київська міська прокуратура звернулася з позовною заявою до генпідрядника про стягнення безпідставно отриманого прибутку на користь територіальної громади в особі Київської міської ради.

Суд апеляційної інстанції погодився з доводами прокурора та висновками, викладеними у рішенні господарського суду про наявність підстав для задоволення позову.

Джерело: “Великий Київ”