Киянка здобула золоту медаль на Кубку Європи з дзюдо

26 Травня 2023 17:57

Учасниця проєкту Olympic Dreams Анна Олійник-Корнійко здобула золоту медаль на черговому етапі Кубка Європи з дзюдо серед кадетів, який відбувся у Бельсько-Бяла (Польща). Про це повідомили в БФ «Майбутнє — дітям».

Напередодні Анна пройшла черговий етап тренувань на Кіпрі в рамках проєкту міжнародних спортивних таборів Olympic Dreams, започаткованого Благодійним фондом «Майбутнє — дітям». Анна виграла п’ять сутичок поспіль з представницями Німеччини, Чехії та Литви у ваговій категорії до 70 кг. У чемпіонаті взяли участь 781 спортсмен із 34 країн.

На початку травня Анна Олійник-Корнійко стала однією зі 150 юних українських спортсменів, які відправились на тренування у Республіку Кіпр. Вони представляють 6 видів спорту: дзюдо, тхеквондо, футбол, фехтування, художню гімнастику та легку атлетику.

«Це не перший високий результат, який демонструють учасники проєкту Olympic Dreams на міжнародному рівні. Після першого збору в нас були призерка чемпіонату Європи серед кадетів та призер Кубка Європи серед дорослих. Після другого табору, що проходив у Греції, Анастасія Чижевська стала призеркою чемпіонату Європі серед молоді. Після зимового табору Анна Олійник-Корнійко стала чемпіонкою та бронзовою призеркою кубка Європи серед кадетів. А зараз ми маємо золоту медаль Анни у Польщі», — зазначив тренер Карен Балаян.

Нагадаємо, що проєкт міжнародних спортивних таборів Olympic Dreams має на меті підтримку олімпійського резерву країни та забезпечення юних спортсменів з постраждалих регіонів України безпечним тренувальним процесом в дружніх сусідніх країнах. Проєкт був започаткований у 2022 році Благодійним фондом «Майбутнє — дітям» за особистої підтримки мецената Анатолія Бойко. За понад рік існування проєкту відбулося вже 4 табори у різних країнах, серед яких Ізраїль, Греція та Кіпр.

Джерело: “Вечірній Київ”