Київські спортсмени у складі збірної вибороли третє місце на Чемпіонаті Світу з єдиноборств

31 Жовтня 2023 17:59

Київські спортсмени у складі збірної команди України вибороли третє командне місце на чемпіонаті Світу з єдиноборств «International Combat Organisation». Про це «Вечірньому Києву» повідомив керівник асоціації комбат самозахист ІСО у місті Києві Сергій Козенко.

Чемпіонат пройшов з 19 по 22 жовтня у місті британському місті Халл.

Участь у змаганнях взяло 833 спортсмена із 24 країн. До української збірної увійшли 34 спортсменів, п’ятеро з них — з Києва. У загальному заліку вони зібрали 61 нагороду різного ґатунку, з них 25 перших місць, 19 других та 17 третіх.

«Українська збірна здобула третє командне місце, поступившись лише командам Англії та Уельсу. Спортсмени столиці були найрезультативнішими у збірній серед дорослих», — сказав керівник делегації та старший тренер збірної команди України Сергій Козенко.

Киянин Віктор Шергнов став чотириразовим чемпіоном Світу за розділами лайт комбат, К-1 комбат лайт, фрі бокс лайт та фрі бокс у ваговій категорії 80 кілограмів.

Ерік Гусєв став дворазовим чемпіоном Світу за розділами тай бокс та К-1 у ваговій категорії 65 кілограмів.

Микола Паливода, старший лейтенант поліції, став чемпіоном Світу за розділом фрі бокс лайт та фіналістом чемпіонату за розділом фрі бокс у ваговій категорії 75 кілограмів.

Іван Одинецький став фіналістом чемпіонату за розділом К-1 комбат та призером за розділом лоу комбат у ваговій категорії 70 кілограмів.

Василь Рубаняк, капрал поліції, став фіналістом чемпіонату за розділом фрі бокс та призером за розділом фрі бокс лайт у ваговій категорії 65 кілограмів.

Наступний Чемпіонат світу відбудеться у жовтні 2024 року в Німеччині.

Перед цим Київ посів друге місце на Кубку України з кікбоксингу WAKO. Загалом столичні кікбоксери вибороли 30 медалей, з них 13 — за перші місця.

Джерело: «Вечірній Київ»