У Києві волонтери встановили рекорд з плетіння масксіток

6 Грудня 2023 17:59

У Дарницькому районі Києва зафіксовано рекорд країни з плетіння маскувальних сіток. Волонтерська спільнота “Фонд суспільної допомоги” з 12 травня 2022-го по 1 грудня 2023-го виготовили найбільше в країні маскувальних сіток, загальна площа яких склала 104,1 кв.м. Для порівняння, цих сіток цілком вистачить, щоб накрити НСК Олімпійський.

“Нашою спільнотою на День волонтера встановлено новий Національний рекорд. Ви тільки уявіть 104128 квадратних метрів маскувальних сіток вже на сьогодні вироблено та передано нашим захисникам!” – повідомив в соцмережах адміністратор БО “Фонд суспільної допомоги” Андрій Каменський.

Рекорд київських волонтерів та волонтерок було додано до Національної книги рекордів України, про що спільноту повідомили, передавши спеціальне свідоцтво. Зазначимо, що фонд також проводить уроки патріотичного виховання в школах міста. Так, днями волонтери навідались в школи №127 та №160, продемонструвавши власноруч виготовлені вироби в дії. Учні навчилися накидати на об’єкти маскувальні сітки та отримали базові навички з тактичної медицини, використовувати ноші.

Джерело: “Інформатор”