Київські спортсмени здобули призові місця на Кубку Європи з кікбоксингу

21 Лютого 2024 17:55

Фото : Олександр Желепа

Київські спортсмени вибороли п’ять золотих медалей у змаганнях з кікбоксингу «WAKO European Cup Zagreb Open 2024». Про це повідомив «Вечірній Київ», посилаючись на голову відокремленого підрозділу федерації кікбоксингу України WAKO у місті Києві, заслуженого майстра спорту України Олександра Желепу.

Змагання відбувалися з 15 по 18 лютого. Загалом у них взяли участь понад 3000 спортсменів з 30 країн світу. Збірна команда України посіла шосте загальнокомандне місце.

Київські спортсмени здобули на Кубку Європи п’ять перших місць, чотири других та три третій місця.

Дорослі:

• Замятін Павло — 1 місце (Light contact, 84 кг) та 3 місце (Pointfighting, 84 кг).

Майстри/ Ветерани:

• Замятін Павло — 1 місце (Pointfighting, 84 кг).

Юніори:

• Дудка Руслан — 1 місце (К1 style, 54 кг)
  • Ковеня Ілля — 3 місце (Kick-light, 74кг)
  • Камінский Антон — 3 місце (K1 style, 75 кг)

Молодші юніори:

• Гуменюк Олег — 1 місце (К1 style, 67кг)
  • Гордіенко Арсеній — 2 місце (Full-contact, 81 кг)

Старші юнаки:

• Ільченко Микола — 2 місце (Kick-light, 37 кг)

На турнірі Zagreb open у категорії «Старші юнаки» в Pointfighting (65 кг) киянка Ліза Левченко здобула 1 та 2 призові місця. У категорії «Молодші юнаки» Олександр Ільченко виборов друге місце у Kick-light (42 кг).

Раніше київські спортсмени у складі збірної команди України вибороли третє командне місце на чемпіонаті Світу з єдиноборств «International Combat Organisation».