Команда КНУ ім. Шевченка перемогла у регіональному етапі конкурсу від Huawei

27 Березня 2024 17:58

Нещодавно команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка LAN Lords виграла онлайн-змагання у межах конкурсу Huawei ICT Competition. Як повідомили у пресслужбі компанії, студенти посіли перше місце в Україні, отримавши найвищі бали, а також стали третіми в європейському регіоні.

Студенти-переможці отримали запрошення до Туреччини на церемонію нагородження, яка відбудеться 24-26 квітня. Також під час церемонії стане відомо, хто поїде на фінальний етап змагань, який відбудеться у травні в Китаї.

Як йдеться у пресрелізі компанії, конкурс Huawei ICT Competition відбувався у два етапи – на першому у студентів перевіряли теоретичні знання у сфері ІКТ, а другий включав командні змагання. Учасники об’єднувалися в команди по три людини та мали спільно виконати лабораторну роботу, а також показати навички роботи в команді, керування мережами, мережевим обладнанням, налаштування пристроїв для коректного функціонування тощо. Перемогла в конкурсі команда студентів LAN Lords, до якої входять Сергій Савенко, Данило Грицький і Богдан Миронов.

«Участь у конкурсі Huawei ICT Competition має позитивний ефект для наших студентів, адже дає усвідомлення того, наскільки актуальними є дисципліни, які вони вивчають, – зазначає тренер ІКТ Академії Huawei Віталій Мар’яновський, кандидат технічних наук та викладач Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. – Щоразу, коли студенти бачать, що чогось досягли, це стимулює їх до подальшого руху і додає оптимізму. Учасники змагань отримали об’єктивну неупереджену оцінку своїх знань, і водночас стали взірцем для інших студентів».

компанії додали, що цього року у Huawei ICT Competition взяли участь понад 160 тис. студентів із понад 2 тис. університетів у 83 країнах і регіонах. За результатами загальноєвропейського регіонального відбору Huawei ICT Competition перші три місця посіли 13 команд із Туреччини, Італії, Польщі, Іспанії та України.

«Місія Huawei ICT Competition – стимулювати розвиток талановитих студентів, які вивчають інформаційно-комунікаційні технології, – повідомив заступник директора з персоналу компанії «Хуавей Україна» Володимир Білавка. – Конкурс є платформою для обміну ідеями та підвищення рівня знань та навичок у сфері ІКТ. А кожен успіх українських студентів – це крок у розвитку інновацій та цифрових технологій України».

Джерело:  Root Nation