У Києві після трирічної перерви відбудеться музичний фестиваль Atlas

29 Травня 2024 17:35

У Києві вперше за три роки відбудеться музичний фестиваль Atlas.

Як повідомляють організатори, цього року фестиваль називається Atlas United та має благодійну складову.

Його мета — разом з партнерами зібрати мінімум 100 мільйонів гривень. Частина коштів буде направлена на придбання роботів через фандрейзингову платформу UNITED24, а інша — на забезпечення дронами ЗСУ, зокрема на харківському напрямку.

Квитки на подію цьогоріч уперше можна придбати у застосунку Monobank. Їхня вартість стартує від 1400 гривень, а 15% з кожного квитка перераховуватимуть на загальний збір на дрони.

На фестивалі облаштують шість сцен, на яких виступлять топові музиканти: “Бумбокс”, “Жадан і собаки”, Артем Пивоваров, “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ”, DANTES, КУРГАН і AGREGAT, “Друга Ріка”, LATEXFAUNA, Verka Serduchka з ексклюзивною премʼєрою українськомовної програми та світові артисти.

Гостями Atlas United також стануть Христина Соловій, Крихітка, thekomakoma, діти інженерів, хейтспіч, ТУЧА, Renie Cares, Ницо Потворно, ДК Енергетик, Dissapeared Completely та інші.

Окрім музичної частини, в програмі також “Підпільний стендап”.

Квитки на фестивалі, які мали відбутися в минулі роки, але через повномасштабне вторгнення були перенесені, дійсні цьогоріч. Окрім цього, захід зможуть відвідати абсолютно безкоштовно 6 тисяч осіб з інвалідністю. Для них побудують спеціальний сектор з подіумом.

  • Atlas United відбудеться 12–14 липня у Blockbuster Mall на проспекті Степана Бандери, 36.
  • У випадку повітряної тривоги на локації діятиме найбільше сертифіковане ДСНС укриття країни, яке зможе вмістити всіх відвідувачів події.

Джерело: “Великий Київ”