Від завтра в Україні починають розсилати рекомендовані листи з повістками: ухилянтів розшукає поліція

4 Липня 2024 17:15

Фото: Одеський ТЦК та СП/Facebook

Вже з четверга, 4 липня, українцям почнуть розсилати рекомендовані листи з повістками. В разі неотримання повістки або відмови від отримання рекомендованого листа до розшуку підключиться поліція. Знайдених ухилянтів поліцейські примусово доставлятимуть у ТЦК.

Про початок розсилки листів із повістками повідомив в ефірі Суспільного заступник Житомирського міського голови Олег Смаль. Чиновник також наголосив, що всі ці дії цілком відповідають закону про мобілізацію.

Смаль, зокрема, повідомив, що списки на відправку листів формуватимуть у ТЦК. А розсилатиме їх міськрада. В повістці, яка прийде з рекомендованим листом, буде вказана дата, до якої військовозобов’язаний має з’явитись до ТЦК.

“Якщо після цього військовозобов’язаний відмовився від вручення рекомендаційного листа та не з’явився до територіального центру комплектування, то потім сповіщається поліція, яка здійснює розшук даного військовозобов’язаного та доставляє його до ТЦК. Після чого на особу складається адмінпротокол”, — роз’яснив чиновник.

Джерело: “Економічні новини”