У Києві для ветеранів влаштовують виходи на яхтах: як взяти участь

14 Серпня 2025 15:37

Фото: Суспільне

У столиці 14 серпня розпочинається серія тренувальних виходів під вітрилами для ветеранів російсько-української війни. Про це повідомляє “Київ мілітарі хаб“.

Ініціативу для захисників організували спільно з Київським міським крейсерським яхт-клубом. Вона буде проходити у дозволеній зоні Дніпра, у групах з п’яти-шести осіб.

Взяти участь можуть лише учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни, вхід безплатний.

Перший тренувальний вихід на воду під вітрилами відбудеться 14 серпня о 11:00. Потім заняття проходитимуть щовівторка та щочетверга, місце зустрічі повідомляють індивідуально після реєстрації.

За словами організаторів, кількість місць обмежена, а у разі неявки без попередження людині обмежать можливість участі у наступних заходах.

Мета проєкту — підтримка фізичної та психологічної реабілітації ветеранів, а також їхня соціальна адаптація через активну взаємодію і заняття спортом. Зареєструватися можна тут.

Джерело: “ТиКиїв”