Українці виграли срібні медалі командного заліку Кубка світу зі спортивної ходьби на 50 км. Про цеУНН повідомили у прес-службі Федерації Легкої Атлетики України.
50-кілометрова дистанція відкривала програму Кубка світу. Найкращим з українців став Олексій Казанін. Він шостий з особистим рекордом – 3:47.01 год.
Іван Банзерук фінішував дев’ятим (3:49.00), а Сергій Будза замкнув десятку найсильніших (3:49.25).
Ще два особисті рекорди на рахунку Ігоря Сахарука (3:50.49 год і 14-та сходинка) та Андрія Гречковсього (3:51.48 год і 18-те місце).
До командного заліку входять по три перші результати кожної зі збірних. Місця атлетів додаються і за їх сумою визначається підсумкова сходинка кожної з команд.
З 25 очками українці обійшли господарів змагань, китайців. Першими стали росіяни. Їхній представник, Михайло Рижов, переміг у індивідуальному заліку з найкращим результатом сезону в світі – 3:39.05 год.
Усього на старт 50-кілометрової дистанції вийшли 60 атлетів. Фінішної лінії вдалося дістатися не всім – восьмеро було дискваліфіковано, ще четверо достроково припинили змагання.
Нагадаємо, змагання 3-4 травня приймає Тайцан (Китай).