До 454-ї річниці Бахмута, у Національному музеї народної архітектури та побуту України бахмутяни висадили «Алею Бахмута». Біля Донецької хати, серед експозицій, що представляють різні регіони країни, з’явився ще один символ рідної Донеччини. Кожне деревце садили з молитвою за мир і Перемогу, з найкращими думками та світлими спогадами про спільний дім. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Бахмутської міської ради.
Символ Бахмутського серця в столиці
Заступник міського голови Сергій Родін зазначив:
«Дякуємо адміністрації музею за підтримку й тепло, якими вони щедро діляться з мешканцями нашої громади. Завдяки цій єдності люди, розкидані війною по світу, відчувають, що вони не самі у своїй біді».
Що буде на алеї :
- Яблуні;
- Локальні декоративні кущі;
- Дерева-сувеніри на честь пам’ятних дат.
«Тепер у Києві є ще одна частинка рідного міста – алея, яка щовесни яскравим квітучим вбранням нагадуватиме про Бахмут», – додали у міській раді.
Джерело: 44.ua