Українська залізнична швидкісна компанія повертає на маршрут Київ – Запоріжжя – Київ швидкісний електропоїзд виробництва Hyundai Rotem. Із Києва та Запоріжжя поїзд №732/731 Київ – Запоріжжя складом електропоїзда виробництва Hyundai Rotem відправлятиметься у рейс з 1-го червня. Про це повідомляє прес-служба “Укрзалізниці” Зі станції Київ-Пасажирський поїзд відправлятиметься о 7 год. 15 хв. та прибуватиме до Запоріжжя о 14 год. 13 хв. У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься о 15 год. 52 хв. і прибуватиме до станції Київ-Пасажирський о 22 год. 49 хв. Таким чином, поїзди Інтерсіті+, які обслуговуватимуться рухомим складом виробництва компанії Hyundai Rotem, долатимуть відстань у 657 км між Києвом та Запоріжжям лише за 6 год. 58 хв. Нагадаємо, що раніше після модернізації було відновлено курсування денних швидкісних поїздів виробництва компанії Hyundai Rotem на маршрутах Київ – Харків, Дарниця – Київ – Львів, Київ – Дніпропетровськ. Окрім цього, з 1-го червня швидкісний поїзд Інтерсіті+ № 741/742 курсуватиме на новому маршруті – між Києвом та Трускавцем.
“Укрзалізниця” повертає на маршрут швидкісний Hyundai сполученням “Київ – Запоріжжя”
28 Травня 2014 15:17
Джерело:
eveningkiev.com
- 5 Травня
- 17:24 ДЕІ Поліського округу розширює горизонти екоконтролю: ПЕК №1 та ПЕК №2 охоплюють нові громади Житомирщини та Рівненщини
- 17:19 У Подільському районі Києва впроваджують цифрову екосистему для ветеранів: підписано меморандум із ГО «Захист +»
- 12:52 Українські FP-5 «Фламінго» атакували ключовий завод ВПК РФ
- 09:28 5 травня: це цікаво знати
- 4 Травня
- 18:30 Прямуємо до перемоги разом з Європою!
- 15:05 Скороходка Київщини Людмила Оляновська перемогла на 52-му Міжнародному фестивалі спортивної ходьби
- 12:08 Дональд Туск: Польща не підтримує одноденне перемир’я РФ заради параду
- 09:30 4 травня: це цікаво знати
- 1 Травня
- 18:29 Порятунок поранених з фронту: фонд «Надія» і Валерій Дубіль передали обладнання евакуаційній місії
- 14:24 Майже 720 тонн CO₂ і понад 2,2 млн грн збитків: екологічні наслідки пожеж на Рівненщині спричинених військовою агресією
- 10:17 Держекоінспекція повідомляє
- 09:48 1 травня: це цікаво знати
- 30 Квітня
- 18:26 Президент підписав укази щодо продовження воєнного стану і мобілізації в Україні
- 16:30 Уряд оптимізує систему територіальних органів Держекоінспекції
- 12:35 ЄС готує для України пакет економічних привілеїв замість швидкого вступу, – Politico
