У Музеї історії міста Києва 1 серпня 2014 року відбулося відкриття виставки робіт митців-шістдесятників «Спалах».
Українське шістдесятництво — одна з яскравих сторінок новітньої вітчизняної історії. Поява нового покоління талановитих літераторів та митців, які виступали за оновлення тодішнього суспільства, протестували своєю творчістю проти пануючої задушливої атмосфери, боролися за справжні культурні цінності, провідну роль української мови, національну пам’ять, людську гідність, стала чи не найважливішою подією українського суспільно-політичного життя періоду хрущовської «відлиги».
Мистецтво шістдесятників — це мистецтво українське, пов’язане з національною естетичною і етичною традицією. Значний вплив на творчість митців-шістдесятників справили традиції бойчукістів — власне Михайла Бойчука та його учнів, які розробили власну мистецьку концепцію, що передбачала зв’язок мистецтва з народом і його історичною спадщиною, зумовленість творчості ідеями, почуттями та прагненнями людей. Водночас шістдесятники творили мистецтво глибоко новаторське, по-справжньому модерне, а відтак — європейське.
На виставці представлено твори понад тридцяти українських митців — представників шістдесятницького руху: Алли Горської, Віктора Зарецького, Галини Зубченко, Григорія Пришедька, Галини Севрук, Людмили Семикіної, Веніаміна Кушніра, Софії Караффи-Корбут, Георгія Якутовича, Івана Крислача, Василя Перевальського, Миколи Стороженка, Анатолія Зубка, Юрія Логвина та інших — загалом понад сто художніх робіт з фондів Музею шістдесятництва.