Міська влада розглядає можливість модернізації середньої освіти у столиці за принципом «Гроші ходять за дитиною». Про це у прямому ефірі на ТРК «Київ» повідомила заступник голови КМДА з гуманітарних питань Ганна Старостенко.
«На жаль, система середньої освіти в КиєвіCanada Goose Trillium Parka Canada Goose Veste Freestyle на сьогодні застаріла. Тому ми створили робочу групу, яка має напрацювати можливості модернізації столичних шкіл. Один із варіантів, який зараз розглядається, є впровадження принципу «Гроші ходять за дитиною», – сказала вона.
За словами Ганни Старостенко, перш за все, члени робочої групи вивчать досвід європейських країн, де розвиток середньої освіти відбувається досить успішно.
«У європейських країнах фінансування освітніх закладів відбувається за принципом оплати навчання кожної конкретної дитини. І якщо у школі навчається більше дітей, то і надходження з бюджету більші», – пояснила вона.
Заступник голови КМДА переконана, що це дозволить запровадити конкуренцію серед освітніх закладів, що сприятиме підвищенню якості надаваних освітніх послуг.
«Утім, це лише один із варіантів реформування середньої освіти у столиці, тому говорити про запровадження цього принципу ще рано», – додала Ганна Старостенко.
Міська влада вивчає європейський досвід фінансування шкіл
17 Вересня 2014 15:00
Джерело:
Вечірній Київ
- 20 Серпня
- 12:04 «Скутери для Героїв»: понад 150 ветеранів отримали електроскутери від Християнського корпусу та фонду «Надія»
- 09:28 20 серпня: це цікаво знати
- 19 Серпня
- 17:59 «Генерал Черешня» стає партнером «Локомотиву» — футбольного клубу Києва, що існує з 1919 року
- 14:36 Пів тисячі гектарів зелених насаджень отримають захист: суд змусив громаду на Житомирщині оформити ліси
- 12:30 Правила безпеки в лісах Києва: чому заборонено відвідування та як карають за підпали
- 09:25 19 серпня: це цікаво знати
- 18 Серпня
- 14:47 Близько мільйона кубометрів стічних вод – у річку Уж: Екоінспекція нарахувала Коростенському КВГП майже 7 мільйонів гривень збитків
- 12:32 Микола Томенко: Як владна «еліта» разом із українофобом хржановським пропагувала «русскій мір» та «український антисемітизм» або і через 15 років вони почали боротьбу з українофобією?!
- 09:32 18 серпня: це цікаво знати
- 17 Серпня
- 16:23 849 дерев знищено незаконною рубкою на Рівненщині: збитки для довкілля перевищили 2,7 мільйона гривень
- 13:38 Екологічний контроль та оцінка шкоди в умовах воєнного стану: у Києві відбулося навчання для працівників Держекоінспекції
- 12:44 Залізна воля: ветеран легендарної «Омеги» виборов бронзу на всеукраїнському турнірі у Львові
- 10:15 Збитки довкіллю України внаслідок збройної агресії рф перевищили 7,5 трлн грн
- 10:12 На Виноградарі відкрили новий спортивний простір: у Подільському районі розвивають вуличний спорт
- 09:31 17 серпня: це цікаво знати
