Починаючи з 1 жовтня, вартість залізничних квитків збільшиться на 10 відсотків. Здорожчання не торкнеться лише СВ-потягів та поїздів «Інтерсіті+».
Про це заявив начальник управління аналітики головного управління перевезень Укрзалізниці Микола Топчієв на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі, передає Укрінформ.
«Відповідно до наказу Мінінфраструктури «Про затвердження змін до тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажу у внутрішньому сполученні», з 1 жовтня збільшиться на 10 відсотків тариф на перевезення у всіх категоріях пасажирських вагонів, окрім вагонів СВ та поїздів «Інтерсіті+», – сказав він.
Водночас він запевнив, що пасажири такого здорожчання не відчують.
«З 1 жовтня вступає в дію календарний коефіцієнт індексації вартості проїзду в пасажирських поїздах. Таким чином, ціна на проїзд залізничним транспортом стала нижчою, ніж у червні-серпні поточного року, коли діяв календарний коефіцієнт 1,07. Наприклад, нині вартість проїзду у плацкартному вагоні фірмового потягу за маршрутом Київ – Рахів при дії коефіцієнта до дня тижня 1,0, по днях тижня – 1,0 та періоду року – 1,07 з урахуванням пенсійного збору та вартості постільної білизни складає 124 гривні 21 копійка, у купейному вагоні – 226 гривень 4 копійки. З 1 жовтня вартість проїзду у плацкартному вагоні зазначеного потягу сягатиме 119 грн 97 коп., а в купейному – 217 грн 29 коп., тобто нижче, аніж ми мали перевезення пасажирів у літній період», – пояснив він.
Представник Укрзалізниці додав, що підвищення вартості проїзду обумовлено необхідністю поступового зменшення перехресного субсидіювання пасажирських поїздів та перевезень за рахунок вантажних і наближення їх до економічно обгрунтованого рівня, а це дозволить частково покрити витрати з причин збільшення цін на продукцію, яка закуповується для потреб пасажирських перевезень.
У жовтні здорожчають квитки на потяг
24 Вересня 2014 09:30
Джерело:
Вечірній Київ
- 3 Грудня
- 14:28 У Києво-Печерській лаврі відкрили погруддя гетьману Іванові Мазепі
- 11:51 Сибіга запросив гендиректора ЮНЕСКО в Україну
- 09:31 3 грудня: це цікаво знати
- 2 Грудня
- 18:55 70 місій до прикордонників — фонд «Надія» та Валерій Дубіль підсилили бійців ДПСУ
- 17:58 Вундеркінд з Києва назвав 300 знаків числа π і встановив рекорд України
- 14:25 “Святий Миколай — дітям українських Героїв”: Томенко передає 1300 подарунків, компенсованих ЄСПЛ
- 09:26 2 грудня: це цікаво знати
- 1 Грудня
- 17:29 Фейки про «гуманітарну допомогу»: українців закликають не переходити за сумнівними посиланнями
- 15:00 У Києві провели акцію з вимогою демонтувати пам’ятник Булгакову та перейменувати музей
- 11:26 Більшість українців вважає, що за час повномасштабного вторгнення рівень корупції в Україні збільшився – опитування
- 09:41 1 грудня: це цікаво знати
- 30 листопадаа
- 09:12 Відбувся Другий форум для ветеранів та ветеранок — «Сила відновлення».
- 28 листопадаа
- 18:23 Чмут назвав Буданова одним із небагатьох керівників, який майже не викликає суперечок у суспільстві
- 14:33 У нас немає запасної України
- 27 листопадаа
- 17:44 «Київ через об’єктив». Столичний музей відкрив велику виставку історичної фотографії
