6 жовтня київський міський голова Віталій Кличко візьме участь у запуску на лінію модернізованих вагонів київського метрополітену. Про це УНН повідомляє з посилання на прес-службу КМДА.
Запуск вагонів відбудеться в рамках реалізації проекту “Комплексна модернізація вагонів метрополітену типу “Е” на КП “Київський метрополітен” з залученням коштів в рамках цільових екологічних (зелених) інвестицій.
Після огляду вагонів учасники проведуть прес-брифінг для ЗМІ.
У заході також візьмуть участь Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Тоічі Саката, голова Державного агентства екологічних інвестицій України Роман Марголич, президент ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод” Володимир Приходько, начальник КП “Київський метрополітен” Віктор Брагінський.
Місце проведення: вул. Червоноткацька, 1-а, Електродепо “Дарниця”.
Завтра столичний метрополітен запускає модернізовані вагони
5 Жовтня 2014 09:36
Джерело:
UNN УКРАЇНСЬКІ НАЦІОНАЛЬНІ НОВИНИ


- 6 Червня
- 18:04 «Мʼясні штурми» – це ІПСО, адже у нас багато піхотинців, серед яких є Герої України
- 16:38 Новітні катери та РЕБ для ГУР: Валерій Дубіль, Віта Присяжнюк, Євген Довбня і БФ молодіжної ініціативи “Надія” передали нову партію обладнання
- 15:02 Задоволено позов ДЕІ Столичного округу стосовно застосування заходів реагування у вигляді тимчасового зупинення АЗС у двох районах Києва
- 11:53 В київському метро перестала працювати безконтактна оплата. Як можна оплатити проїзд
- 09:23 6 червня: це цікаво знати
- 5 Червня
- 17:46 Генасамблею ООН очолить колишня міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок
- 10:36 Валерій Дубіль: Інноваційні ліки для важкохворих стануть доступнішими — незалежно від того, де живе пацієнт
- 10:27 5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища!
- 09:47 5 червня: це цікаво знати
- 4 Червня
- 17:55 Змінилася вартість послуг з надання інформаційних довідок у Київському БТІ
- 14:39 Нову освітню платформу для ветеранів , військових і їхніх родин започаткували БФ молодіжної ініціативи “Надія” та Віта Присяжнюк у партнерстві з Даніілом Дробинським
- 12:57 Несанкціоновані сміттєзвалища, реформи й екозагрози: що обговорювали у Львові з очільником Держекоінспекції
- 09:29 4 червня: це цікаво знати
- 3 Червня
- 15:42 Нардеп Пушкаренко: Санкційний тиск на росію має бути посилений по реальних секторах економіки
- 15:39 Екоінспекція виходить на новий рівень: т.в.о голови Держекоінспекції Ігор Зубович розповів про важливі зміни