Киян запрошують на прибирання
У парку “Перемога” між проспектом Визволителів та вул. Жмаченка відбудеться загальноміський суботник. Цієї суботи, 18 жовтня, киян запрошують приєднатися до прибирання, повідомили в КМДА.
Під час заходу, окрім прибирання сміття та опалого листя, запланована очистка водолазами КП “Плесо” дна озера від мулу та сміття.
Крім того, кожен учасник суботника зможе взяти участь у символічному заході – висадці Калинової алеї.
У столичному парку “Перемога” проведуть суботник і посадять калинову алею
17 Жовтня 2014 11:03
Джерело:
Киев сегодня.ua
- 25 Грудня
- 12:55 Христос народився! Славімо Його!
- 24 Грудня
- 17:13 На водоймах стає небезпечно: очікується перший лід. Що радять у ДСНС?
- 15:04 У столиці зростає рівень грипу та ГРВІ
- 11:03 Асоціація фармацевтів України закликає до проведення публічного круглого столу щодо ініціативи продажу лікарських засобів на АЗС
- 09:28 24 грудня: це цікаво знати
- 23 Грудня
- 18:06 Центр каністерапії INNIKOS: простір, де собаки лікують серця
- 16:16 “Останнє слово за нами”. ЦСП “Омега” розмістили в Києві один з найбільших в Європі банерів
- 12:11 Китай скуповує російське золото
- 09:30 23 грудня: це цікаво знати
- 22 Грудня
- 17:50 Які послуги для людей з інвалідністю гарантовані без черги і куди звертатися, якщо порушуються права
- 14:22 Системний екологічний контроль і відповідальність громад: як Екоінспекція Поліського округу змінює підходи до захисту довкілля
- 12:01 Микола Томенко: Бюджет Києва-2026: знову для чиновництва, мародерства і піару
- 09:40 22 грудня: це цікаво знати
- 19 Грудня
- 18:17 П’ятьом видатним киянам присвоїли звання «Почесний громадянин міста Києва»
- 15:08 У Києві з’явився проспект Дмитра Павличка і вулиця Ігоря Юхновського
