З 5 листопада по 5 грудня 2014 року в галереї декоративно-ужиткового мистецтва “Світлиця” (біля музею Гончара) вул. Лаврська 21 проходитиме виставка художниці з Тернополя Голизової Ольги Вікторівни.
Крім живопису маслом, на виставці будуть вперше представлені роботи виконані в новій техніці Три-Декор.
Виконання техніки полягає в поєднанні в одній роботі вишивки мережки і мальовничого масляного полотна. У роботах задіяні принципи та досвід Українського народу, а так само слов’янська символіка та символічні образи на картинах.
На виставці будуть вишиті авторські роботи. У всіх роботах присутня яскрава індивідуальність, новаторство і в той же час відслідковується чіткий зв’язок з культурою наших предків.
В галереї “Світлиця” експонують виставку вишитих картин
4 листопадаа 2014 11:00
Джерело:
Вечірній Київ
- 7 Травня
- 15:53 Рубка біля гнізда червонокнижного орлана: Держекоінспекція ініціює створення охоронної зони на Сарненщині
- 13:42 Чому автівкам більше не місце на Подолі?
- 12:20 Київський Поділ – колиска Трипілля: Чому ми ігноруємо туристичний «діамант» під власними ногами?
- 09:30 7 травня: це цікаво знати
- 6 Травня
- 18:35 В Україні запустили короткий номер гарячої лінії омбудсмана
- 15:12 Бронювання чи відстрочка: у чому різниця та як їх оформити
- 11:54 У Києві пройшов мітинг проти нової редакції Цивільного кодексу: учасники вимагали доопрацювання законопроєкту
- 09:46 6 травня: це цікаво знати
- 5 Травня
- 17:24 ДЕІ Поліського округу розширює горизонти екоконтролю: ПЕК №1 та ПЕК №2 охоплюють нові громади Житомирщини та Рівненщини
- 17:19 У Подільському районі Києва впроваджують цифрову екосистему для ветеранів: підписано меморандум із ГО «Захист +»
- 12:52 Українські FP-5 «Фламінго» атакували ключовий завод ВПК РФ
- 09:28 5 травня: це цікаво знати
- 4 Травня
- 18:30 Прямуємо до перемоги разом з Європою!
- 15:05 Скороходка Київщини Людмила Оляновська перемогла на 52-му Міжнародному фестивалі спортивної ходьби
- 12:08 Дональд Туск: Польща не підтримує одноденне перемир’я РФ заради параду
