У Києві завантаження готелів за три квартали 2014 р. знизилось на 42% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться в повідомленні прес-служби міжнародної компанії JLL, що надає фінансові і комплексні професійні послуги в сфері нерухомості, пише “РБК-Україна”
“За підсумками трьох кварталів 2014 року завантаження в Києві скоротилася на 42% до аналогічного періоду минулого року, тоді як середній тариф в доларах лише на 6% – до 193 дол. При цьому показник RevPAR (прибутковість на номер) відчутно знизився – на 48%. За прогнозами експертів JLL, в останньому кварталі розрив до минулого року продовжить збільшуватися, і за підсумками 2014 року показник RevPAR знизиться більш ніж на 50%”, – йдеться в повідомленні.
Згідно з даними компанії, протягом останніх двох років заповнюваність ключових брендованих готелів у місті була стабільною і становила близько 50%. У цьому році за підсумками дев’яти місяців даний показник знаходиться на рівні 29%.
“Такий рівень завантаження не є несподіваним, враховуючи, що основну частину попиту на розміщення формували гості з Росії – сегмент, якого зараз у місті практично немає. Готелі намагаються утримувати тарифи, розуміючи, що зниження цін або демпінг не підвищить завантаження, а тільки ще більше знизить їх доходи. При цьому у момент, коли ситуація почне відновлюватися готельєри зможуть утримувати стабільні тарифи і не погіршать становище на ринку в цілому”, – сказав Дженкінс.
Нагадаємо, в Києві завантаження готелів у першому півріччі 2014 р. знизилося до 30%.
У столиці пустує половина готелів
13 листопадаа 2014 16:23
Джерело:
Вечірній Київ
- 27 Лютого
- 17:49 Як визначають ім’я і прізвище дитини у разі конфлікту між батьками: коли рішення ухвалює суд
- 17:12 Володимир Наконечний: разом – сильніші
- 17:04 У «Паростку» відзначили День української жінки
- 14:38 Мільярди на «доручення виборців»: Київрада поставила рекорд депутатських фондів
- 12:19 Японія підтвердила довгострокову підтримку України
- 09:23 27 лютого: це цікаво знати
- 26 Лютого
- 15:33 Апарат ШВЛ, дефібрилятори та інфузомати: фонд «Надія», Валерій Дубіль та Віта Присяжнюк передали обладнання Київському онкоцентру
- 14:58 Інспекція звернулася до суду щодо стягнення майже 1,9 млн грн збитків за незаконну порубку лісу в Хорошівській громаді на Житомирщині
- 12:35 До Подільського району прибули польські друзі
- 09:29 26 лютого: це цікаво знати
- 25 Лютого
- 18:05 У Києві відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби ім. Колчинського, почесними гостями були призери Олімпіад
- 15:44 4 роки великої війни: як фонд «НАДІЯ», Валерій Дубіль та Анатолій Шкрібляк підтримують фронт, медицину та цивільних
- 10:10 24 лютого. День, який розділив життя на «до» і «після»
- 09:31 25 лютого: це цікаво знати
- 24 Лютого
- 17:27 Хто дає дозвіл на зрізання дерев, і чи завжди він потрібен
