«Такі об’єкти слід ремонтувати першочергово, і тримати їхній стан на контролі — неподалік від консерваторії була водойма. Під час забудови кварталу її засипали, однак роботи провели не дуже якісно, і тому не виключено, що поява тріщин на будівлі — результат просідання ґрунту», — передає слова заступника президента «Союзу архітекторів України» Георгія Духовичного видання «Сегодня».
Огляд будівлі Національної музичної академії імені Петра Чайковського, який проводили співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій, показав, що вона потребує капітального ремонту. Споруда перебуває на балансі міста, однак грошей з бюджету на роботи в ньому виділити не можуть — їх просто не вистачає.
«Щоб залатати критичні місця, нам зараз потрібно 25—30 млн грн», — говорить ректор Володимир Рожок.
Ще до зимових подій на Майдані її збирались закрити на ремонт на півроку, однак говорили тоді не про такі серйозні роботи — мова йшла про заміну вікон, дверей та електропроводки. Вартість таких робіт у будівлі академії, а також у 15-поверховому гуртожитку, оцінювали в 400 мільйонів гривень.
Зараз же київська влада планує залучати до фінансування ремонту будівлі інвесторів, повідомляє «Сегодня» з посиланням на заступника голови КМДА Ганну Старостенко.