Так, серед можливих варіантів заробітку називають отримання зиску від своїх хоббі. Так, якщо людина захоплюється рукоділлям, майструванням, гончарством або якимись іншими ремеслами, вона може продавати продукти своєї праці. Хтось у такий несприятливий період кризи починає власну справу — до прикладу, організовує творчу студію, де фотографує чи малює.
Ті, хто має цікаві вміння чи знання, можуть проводити тренінги. Затребуваними є репетитори для дітей, школярів та студентів, а також викладачі іноземних мов. Останні мають шанс підзаробити також в якості перекладачів.
Тим же, хто не має спеціальних вмінь, радять пройти курси, опанувати нову затребувану професію і працювати в ній. Так, до прикладу, можна навчитись масажу — хоча його курси коштують 2500 гривень, сеанси, які людина зможе потім проводити, є недешевими, і, вірогідно, дозволять швидко повернути вкладені гроші.
Інший варіант заробітку — на власному авто попрацювати в службі таксі. Видання пише, що пропозицій для такого роду роботи вистачає, а заробіток водіям обіцяють від 4 до 7 тисяч гривень.
Непоганий заробіток пропонують також у ІТ-сфері, але для цього слід мати хоч якісь елементарні вміння. Працюючи дистанційно у цій сфері, можна виготовляти сайти, а також наповнювати інтернет-сторінки статтями на задану тему і описами товарів.