На екскурсіях в Музеї Івана Гончара посвячують у воїни та вчать бути екскурсоводами

10 Лютого 2015 14:36

 

prostir.museum

prostir.museum

Національний центр народної культури “Музей Івана Гончара” запрошує всіх охочих відвідати постійну експозицію музею та тимчасові виставки, взяти участь у майстер-класах та цікавих інтерактивних екскурсіях.

– Інтерактивне заняття для дітей із обмеженими можливостями

Екскурсоводи спілкуються з дітками про найцікавіші експонати музею, відтворюють образ мужнього Козака-Мамая, а також вчать народним іграм.

 Інтерактивна екскурсія для школярів на тему «Образ воїна в народному мистецтві»
Під час розповіді в експозиції музею діти дізнаються про народних героїв, що вважалися доблесними воїнами та захисниками та познайомляться з головними канонами й символами в народному живописі, самостійно відтворять зображення легендарного народного героя. Крім того, в ігровій формі дітям покажуть цікавий обряд «Посвяти в воїни».

– Пізнавальний інтерактив для дітей «Я екскурсовод»
Малюки в цікавій та незвичній формі ознайомлюються з експозицією музею. Взявши на себе роль екскурсовода, діти самостійно розповідають своїм друзям та однокласникам про найцікавіші експонати.

– Екскурсія по online casino виставці «Іван Гончар: Звитяга одного життя»
Відвідувачі матимуть можливість пізнати глибше біографію, основні віхи життя та громадсько-політичну діяльність видатного українця, а також познайомитись із творчістю Івана Макаровича. Інформаційні планшети, а також авторські скульптури Івана Гончара допоможуть краще пізнати всю глибину душі українського митця.

Вказані заняття та екскурсії проводяться за попереднім записом за телефоном: (044) 280-52-10.

– Екскурсія по Iнтерактивному виставковому проекту «ТВОРЧІСТЬ СВОБОДИ: (р)еволюційна культура Майдану». На виставці Ви повністю поринете у світ Євромайдану: почуєте зворушливі історії та автентичні об’єкти: від барикадного хенд-мейду до унікальних артефактів на кшталт прапорів і слоганів з «Йолки», Різдвяної шопки, 10-метрового панно, «лампочки Молотова».

Увага! Запис на дану екскурсію проводиться заздалегідь за телефоном: (044) 360-90-77.

Музей працює щодня, з 10 по 17-30, окрім понеділкa та останнього вівторка місяця.
Щовівторка та щоп’ятниці — з 12 по 20 годину.
Адреса музею: м. Київ, вул. Лаврська, 19

Джерело: prostir.museum