Українські біатлоністи стали призерами чемпіонату Європи

27 Лютого 2020 12:00

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

У фіналі суперспринту Підгрушна з одним штрафом фінішувала другою з відставанням 2,8 секунди від росіянки Євгенії Павлової (0 промахів). Бронза – у француженки Хлоє Шевальє (1).

Результати інших українок – Валя Семеренко (3 додаткові патрони) стала 4-ю, Анастасія Меркушина (1) – 6-ю, Віта Семеренко (5) – 16-ю, Юлія Журавок (3) – 18-ю.

У фіналі суперспринту Підручний використав 3 додаткові патрони і посів 3-тє місце, фінішувавши з відставанням 0,5 секунди від переможця білоруса Сергія Бочарнікова (2 промахи) та 0,1 секунди – від срібного призера Адама Вацлавика з Чехії (3).

Українець Руслан Ткаленко став 15-м, Артем Прима – 23-м.Чемпіонат Європи з біатлону триватиме до 1 березня.